skip to Main Content

Kontaktpersoner

Modexa Kök & Förvaring

Anna Nordin

Anna Nordin

Regionansvarig Försäljning
Västra Sverige
033-23 22 24
anna.nordin@modexa.se

Rasmus Rönnberg Persson

Regionansvarig Försäljning
Södra Sverige
033-23 22 08
rasmus.r.persson@modexa.se

Johan Kristersson

Johan Kristersson

Entreprenadansvarig
Södra Sverige
040–22 03 51
johan.kristersson@modexa.se

William Johansson

William Johansson

Regionansvarig Försäljning
Östra Sverige
033-23 22 18
william.johansson@modexa.se

Kristin Blomberg

Kristin Blomberg

Regionansvarig Försäljning
Norra Sverige
033-23 22 17
kristin.blomberg@modexa.se

Tobias Tillman

Tobias Tillman

Entreprenadansvarig
Norra Sverige
018-50 70 94
tobias.tillman@modexa.se

Thomas Eklöf

Entreprenadansvarig
Östra Sverige
021-30 44 56
thomas.eklof@modexa.se

Ewa Lundqvist

Ewa Lundqvist

Kundutvecklare
Norra och Östra Sverige
033-23 22 11
ewa.lundqvist@modexa.se

Ledning

Lars Ericsson

Lars Ericsson

Regionchef Entreprenad
Norra och östra Sverige
021-30 25 42
lars.ericsson@modexa.se

Rick Johansson

Rick Johansson

Regionchef Entreprenad
Västra och södra Sverige
033-23 33 59
072-453 12 49
rick.johansson@modexa.se

Suzanne Ericsson

Suzanne Ericsson

Kund- och logistikchef
Västerås
021-30 25 44
suzanne.ericsson@modexa.se

Mikael Larsson

Försäljningschef
033-23 22 15
mikael.larsson@modexa.se

Modexa Bad

Stefan Hammarbäck

VD
0730-77 72 00
stefan.hammarback@modexa.se

Artur Kielbasinski

Utbildningsansvarig
0735-08 79 79
artur.kielbasinski@modexa.se

Jimmi Knutström

Chef Inköp & Logistik, Modexa Bad AB
0761-30 86 68
jimmi.knutstrom@modexa.se

Dennie Raneryd

Projektledare, Modexa Bad AB
0761-30 86 05
dennie.raneryd@modexa.se

Modexa Bostadsförädling

Ledning

Staffan Marklund

VD
0768-30 70 83
staffan.marklund@modexa.se

Evelina Fäldt

Evelina Fäldt

Förstudieledare
Mammaledig t.o.m. 2022-03-31
0725-39 29 08
evelina.faldt@modexa.se

Modexagruppen

Torgny Hellberg

Torgny Hellberg

Koncernchef
033-23 22 01
0709-61 00 90
torgny.hellberg@modexa.se

Peter Lindberg

Peter Lindberg

CFO
0706-43 86 32
peter.lindberg@modexa.se

Ann-kathrin Espelin

Ann-Kathrin Espelin

Hållbarhetsstrateg
033-23 33 51
0736-63 84 02
ann-kathrin.espelin@modexa.se

Staffan Marklund

Transformationsansvarig
0768-30 70 83
staffan.marklund@modexa.se

Stefan Svensson

Affärsdirektör
033–23 33 53
0706–23 57 83
stefan.svensson@modexa.se

Back To Top